Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Diabetolog

Wśród najczęściej występujących współczesnych chorób cywilizacyjnych wysoko plasuje się cukrzyca. Osoby chorujące na tę przypadłość muszą stale kontrolować swój stan zdrowia, sprawdzać poziom cukru oraz zachowywać odpowiednio zbilansowaną dietę.
Problemami związanymi z cukrzycą oraz zaburzeniami metabolicznymi wynikającymi z nieprawidłowej gospodarki węglowodanowej zajmuje się diabetolog Warszawa. W dzisiejszych czasach trudno jednak dostać się do specjalisty od ręki. Zazwyczaj trzeba długo czekać na termin wizyty. W naszej klinice mamy stosunkowo krótkie terminy oczekiwania do diabetologa oraz lekarzy innych specjalności. Zapewniamy fachową opiekę medyczną w zakresie diagnozowania, leczenia i profilaktyki cukrzycowej.
W przypadku powikłań diabetolog kieruje pacjentów do lekarzy takich, jak okulista czy neurolog. Zleca również przeprowadzanie szczegółowych badań oraz kwalifikuje pacjentów z cukrzycą do zabiegów chirurgicznych. Nasze gabinety wyposażone są w najlepszej jakości sprzęt, więc każdy pacjent może liczyć na profesjonalne podejście.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520