Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Ginekolog

Sprawy kobiece wymagają cyklicznego i profilaktycznego sprawdzania. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w okresie ciąży, połogu czy narażonych na zwiększone ryzyko raka szyjki macicy, endometriozy, lub innych typowo kobiecych dolegliwości.
Doświadczony ginekolog Warszawa Wola w naszej klinice, posługując się najnowocześniejszymi technologiach oraz sprawnymi urządzeniami USG w sposób wzorowy poprowadzi rozwijającą się ciążę lub pomoże we wszelkich sprawach związanych z żeńskim układem rozrodczym. Zapraszamy na wizytę w przypadku zaburzeń menstruacji, problemów z upławami, infekcjami intymnymi. Przeprowadzimy cytologię oraz mammografię piersi, zwłaszcza wśród pań, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka.
W nowocześnie urządzonych gabinetach ginekologicznych każda pacjentka może liczyć na komfort i dyskrecję. Lekarz przeprowadzi także szczegółowy wywiad, odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, doradzi odpowiedni sposób antykoncepcji, jak również pomoże pozbyć się wstydliwych kłopotów. Mamy stosunkowo krótkie terminy oczekiwania i umiarkowane ceny.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520