Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Morfologia

Morfologia to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi w diagnostyce medycznej. Badanie krwi tego typu można wykonać w większości placówek medycznych. Jednakże warto jest trafić do miejsca, gdzie ma się dostęp do szerokiej oferty usług. Taką kliniką jest OrtoGo, która działa zarówno w Warszawie, jak i w Płocku.
Jest to znana klinika ortopedyczna, która cieszy się świetną reputacją już od wielu lat. Poza ortopedią zajmuje się także diagnozowaniem i leczeniem wielu innych schorzeń medycznych. Pracują tam bowiem specjaliści z innych dziedzin, a także dostępne jest nowoczesne laboratorium, umożliwiające pełną diagnostykę. OrtoGo jest prywatną kliniką medyczną, zatem wszystkie badania i konsultacje są odpłatne.
Ceny jednak są adekwatne to wysokiej jakości świadczonych tam usług. Zatem każdy, kto pragnie wykonać badania takie jak morfologia Warszawa czy OB na pewno powinien trafić do kliniki OrtoGo. To świetny wybór dla wszystkich osób, które potrzebują dostęp do świetnej opieki medycznej różnego rodzaju.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520