Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Neurolog

Centrum medyczne Ortogo oferuję szeroką gamę ofert wśród lekarzy medycyny, w tym nawet usług w dziedzinie neurologii.
Jak każdy wie, neurolog Płock jest to specjalista, który zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem schorzeń układu nerwowego. W skład układu nerwowego wchodzą nerwy obwodowe, rdzeń kręgowy i mózg. Jest to niewątpliwie ważny narząd w życiu człowieka, dlatego dbałość o niego i schorzenia mu przypisane muszą zostać badane bardzo wnikliwie i z ogromną precyzją.
Lekarz, w tym wypadku neurolog, przede wszystkim bada czynności układu nerwowego, ale także sprawdza jak reaguje ludzki organizm na bodźce zewnętrzne. Wszystkie te czynności pomagają mu postawić diagnozę, która niewątpliwie powinna opierać się o szereg badań i ogromne doświadczenie. Centrum medyczne Ortogo dysponuje takim doświadczeniem i zawsze dba o swoich pacjentów.
W przypadku szeroko pojętej neurologii prowadzi się także diagnozę czy samo leczenie za pomocą operacji. Dzięki tej możliwości wszelkie schorzenia układu nerwowego mogą być w dużej mierze odpowiednio zniwelowane.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520