Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Ortopeda dziecięcy

Zapraszamy Państwa do zapoznania sie z oferta firmy medycznej OrtoGo. Udziela ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w zakresie ratowania, przywracania i poprawy zdrowia oraz innych działań medycznych, związanych z procesem leczenia.
Wykwalifikowany zaspół lekarzy wielu specjalności oferuje konsultacje z możliwością wykonania pakietu badań diagnostycznych i skorzystania z nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego. Lekarz ortopeda dziecięcy diagnozuje i leczy między innymi: dysplazje stawów biodrowych u noworodków, wady postawy, częste bóle kręgosłupa, koślawość i szpotawość kolan, krecze karku, lordozy, kifozy i płaskostopie u dzieci do 18 roku życia. Firma w zakresie ortopedii dziecięcej oferuje Państwu: USG bioderek u niemowląt, pełną diagnostykę narządu ruchu, kompleksową pomoc w doborze wkładek ortopedycznych, które pozwalaja uniknąć postępowania jakichś nieprawidłowości i deformacji, USG narządu ruchu wykonywane przez ortopedę w trakcie wizyty.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kliniki i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520