Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Osocze bogatopłytkowe

Jedną ze specjalizacji Centrum Medycznego OrtoGo jest medycyna estetyczna. W ofercie znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych, bezpiecznych procedur odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Nasz doświadczony lekarz specjalista dobierze dla Ciebie zestaw zabiegów dostosowany idealnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Najlepsze efekty można osiągnąć, łącząc różne metody. Do wygładzania zmarszczek i odwracania skutków starzenia najlepiej sprawdzi się: ujędrniająca mezoterapia igłowa, nawilżający kwas hialuronowy, oraz wygładzający zmarszczki botoks. Do ostrzykiwania skóry twarzy oraz głowy często używane jest także osocze bogatopłytkowe Warszawa. Jest to preparat pozyskiwany z krwi własnej pacjenta, więc bardzo bezpieczny. Posiada silne właściwości rewitalizujące, regenerujące, nawilżające, przeciwstarzeniowe. Mezoterapia z osoczem poprawia kondycję skóry głowy, stymuluje wzrost włosów, więc doskonale sprawdza się w zapobieganiu i leczeniu łysienia.
Jeśli obawiasz się inwazyjnych procedur, wybierz odmładzające peelingi medyczne. Zapraszamy na konsultację.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520