Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Punkt pobrań

Morfologia to jedno z podstawowych i najczęściej zlecanych badań. Nic dziwnego, bowiem z krwi możemy wyczytać bardzo wiele cennych informacji odnośnie sytuacji wewnątrz organizmu pacjenta. Odpowiednio częste badania mogą nas uchronić przed wieloma negatywnymi konsekwencjami potencjalnych chorób, dlatego tak istotne jest regularne badanie się.
Codziennie otwarty punkt pobrań Warszawa Wola krwi w Centrum Medycznym OrtoGo to najlepsze miejsce do wykonania takiego badania. Jest ono przede wszystkim bezpieczne, bezbolesne i tanie. Pracownicy laboratorium dbają aby wszystko odbywało się w miłych i przyjaznych warunkach, tak by zarówno dzieci jak i bardziej strachliwi dorośli (a takich nie brakuje!) wychodzili od nas z uśmiechem na twarzy.
Zachęcamy do regularnego badania się - wszystkich bez wyjątku. W szczególności zwracamy się do osób, które uważają się za aktywne fizycznie i zdrowe, ponieważ statystycznie to właśnie ta grupa wykonuje badania najrzadziej. Zdaniem specjalistów - podstawowe badania laboratoryjne krwi powinny być wykonywane co najmniej raz do roku. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Medycznego OrtoGo!

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520