Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Rehabilitacja

Powrót do pełni sił po urazach i wypadkach jest czasem żmudny i długotrwały. Trzeba mieć wiele siły i samozaparcia, by podejmować codzienny trud powrotu do pełnej sprawności, np. po wypadku samochodowym lub po poważnym zabiegu chirurgicznym. Nieoceniona jest wówczas solidna i profesjonalna rehabilitacja Płock.
Nasza klinika oferuje najwyższej jakości sprzęty oraz fachowe wsparcie personelu medycznego w powrocie do zdrowia i dawnej formy. Prowadzimy efektywne treningi służące przywróceniu zapomnianych funkcji zwiotczałych mięśni. Rehabilitacja kończyn i obszarów zmienionych chorobowo przynosi spektakularne efekty. Cały sztab lekarzy i znawców tematu czuwa nad tym, by jak najszybciej postawić na nogi naszych pacjentów. Działamy tam, gdzie potrzebne jest tylko lekkie skorygowanie wad i dolegliwości, ale zajmujemy się również ciężkimi przypadkami.
W trosce o najwyższe dobro każdego pacjenta wypracowaliśmy innowacyjne metody pracy. Zapraszamy na rehabilitację do naszej kliniki każdą osobę, która potrzebuje tego typu pomocy.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520