Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Zapalenia wiązadła

Zapalenia wiązadła to zdecydowanie jedne z najczęstszych kontuzji, a jednocześnie bardzo trudnych do wyleczenia. Zapalenie więzadła zwykle dotyczy rzepki, kolana bądź wiązadła w stopie. Bardzo często dopada to sportowców, ale i osoby o wzmożonej aktywności fizycznej.
Jedno jest pewne, że takiego zapalenia nie powinno się lekceważyć. Więc jeśli tylko odczuwamy ból, obrzęk bądź sztywność jakiekolwiek stawu, warto jak najszybciej zgłosić się do specjalisty w tej dziedzinie. Jednym z najlepszych punktów jest centrum medyczne Ortogo, który w swej palecie specjalistycznych działań pomógł już nie jednemu pacjentowi, cierpiącemu na tego typu schorzenia. Ortogo dba o swych podopiecznych z należytą starannością, ale i delikatnością tak aby doskwierający im ból minął jak najszybciej, a schorzenie zostało zaraz odpowiednio leczone. Dowiedz się więcej na stronie https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-i-traumatologia/zapalenia-wiezadel.
Centrum medyczne Ortogo to zaufanie wielu pacjentów, lata praktyki, zdecydowanie w praktyce lekarskiej jak i innowacyjność w metodach leczenia. Samo zaś leczenie zostanie tam na pewno dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520