Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Budowa kortu tenisowego

Budowa kortu tenisowego jest procesem wieloetapowym. Począwszy od stworzenia projektu, a skończywszy na położeniu odpowiedniej nawierzchni na kort, cała inwestycja może być solidnie wykonana tylko gdy korzysta się z firmy, która ma odpowiednie doświadczenie w tego typu projektach.
Taką firmą na rynku polskim na pewno jest PBS. Polskie Budownictwo Sportowe zajmuje się budową kortów tenisowych oraz innych obiektów sportowych od początku swojego istnienia. Na przestrzeni ostatnich lat, PBS dało się poznać jako sprawnie działająca i w pełni profesjonalna firma. W przypadku takich zamówień jak budowa kortu tenisowego, swoim klientom oferuje odpowiednią nawierzchnię. Zazwyczaj jest to sztuczna trawa, która w zależności od producenta, może być tańszym lub droższym zakupem.
Ostateczna decyzja jest podejmowana przez klienta, jednakże pracownicy PBS służą swoją poradą. Pomogą wybrać produkty, które są rozwiązaniem mieszczącym się w budżecie, a jednocześnie są także wysokiej jakości. Dlatego też PBS to doskonały wykonawca dla każdego.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...