Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Budowa obiektów sportowych

Obiekty sportowe tworzone są z myślą o ich użytkowaniu przez wiele lat. Dlatego też budowa obiektów sportowych musi być wykonana przez firmę, która ma doświadczenie i dostęp do trwałych materiałów. Taką firmą jest PBS Polskie Budownictwo Sportowe, które działa na rynku polskim od wielu lat.
Firma ta ma za sobą wiele zleceń związanych z budową obiektów sportowych. Między innymi chodzi o boiska wielofunkcyjne, korty tenisowe, a także dużo więcej. Różnorodność w ofercie tej firmy jest jednym z powodów dla których osiągnęła ona taki sukces. Innym powodem jest także to, że PBS znane jest z wysokiej jakości realizacji każdego zlecenia. Każdemu klientowi zapewnia wykonanie całej inwestycji z wykorzystaniem tylko najlepszych materiałów.
Dzięki temu powstałe obiekty sportowe są w użyciu przez długi czas. Oprócz tego, jako gwarancję, PBS zapewnia prace serwisowe w przypadku gdy na obiekcie sportowym pojawią się uszkodzenia. Wszystko to ostatecznie pokazuje, że PBS jest firmą solidną, której warto zaufać z budową każdego obiektu sportowego.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...