Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Konserwacja sztucznej trawy

Korty tenisowe i boiska należą do obiektów, z których zazwyczaj korzystają dziesiątki osób. Jak łatwo można zatem przewidzieć, nawierzchnia w tych miejscach ulega zniszczeniu. Konserwacja sztucznej trawy to usługa oferowana między innymi przez Polskie Budownictwo Sportowe, czyli PBS w skrócie. Jest to firma z siedzibą w Warszawie, która jest świetnie znana w tamtych rejonach jako główny wykonawca gdy chodzi o budowę obiektów sportowych lub placów zabaw.
Polskie Budownictwo Sportowe przy realizacji większości swoich zleceń używa Juta Grass, specjalnego typu sztucznej trawy. Zatem gdy chodzi o sztuczną trawę, firma ta wie wszystko, począwszy od tego jak ją położyć, a skończywszy na tym jak wykonać jej profesjonalną odnowę. Tylko konserwacja sztucznej trawy wykonana przez firmę PBS zapewnia świetny wygląd nawierzchni na długi czas.
Całe takie zlecenie jest też korzystnie wyceniane, co jest niewątpliwym plusem docenianym przez większość. Właśnie dlatego z usług firmy PBS tak chętnie korzysta wielu klientów.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835