Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Nawierzchnia na plac zabaw

Większość dzieci cieszy się ze swoich momentów spędzonych na placu zabaw. Jest to świetny sposób na to, aby odciągnąć dziecko od codziennej rutyny i zapewnić mu dużo ruchu na świeżym powietrzu. Istotne jest jednak to, aby plac zabaw był miejscem bezpiecznym. Dlatego też nawierzchnia na plac zabaw musi być odpowiednia.
Warszawska firma PBS jest firmą, która specjalizuje się w doborze oraz nakładaniu nawierzchni zarówno na obiekty sportowe, jak i na place zabaw. Firma ta działa w swojej branży już od lat i w swoim portfolio ma wiele udanych realizacji. Gdy chodzi o place zabaw, jedną z najczęściej proponowanych nawierzchni są maty przerostowe.
PBS zapewnia dostęp do najwyższej jakości mat przerostowych oraz gwarantuje ich profesjonalne położenie. W razie konieczności, zajmie się także pracami serwisowymi, które szybko naprawią wszelkiego rodzaju szkodzenia nawierzchni. Wszystkie usługi PBS są wycenione w rozsądny sposób i każdy klient na pewno uzna te koszty za adekwatne do wykonanej pracy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...