Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Podkład pod sztuczną trawę

Wiedza i doświadczenie firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe pozwana na przygotowanie sztucznych traw, podkładów, mat przerostowych oraz systemów podbudowy na najwyższym poziomie. Firma skupia uwagę na tym, aby podkład pod sztuczną trawę zawsze zapewniał maksymalna amortyzację.
Są to produkty stosowane na boiskach do piłki nożnej, hokeja na trawie, rugby. Podkład pod sztuczną trawę ma także zastosowanie na wszelkiego rodzaju terenach zielonych. Miejscem wymagającym szczególnej uwagi są place zabaw dla dzieci. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkowego terenu i są dodatkowym drenażem, dzięki czemu z placu zabaw można korzystać już krótko po opadach deszczu.
Sztuczna trawa wraz z podkładami została dokładnie przebadana, w efekcie czego uzyskała certyfikat zgodności z normą EN 1177 oraz certyfikat bezpieczeństwa upadku HIC. Podkład pod sztuczną trawę polecany jest na nierówną i twardą nawierzchnię. Firma PBS wykonuje projekty obiektów, zajmuje się przewozem i montażem oraz zajmuje się serwisem swoich produktów.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...