Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Sztuczna trawa na plac zabaw

To jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie aktywności na świeżym powietrzu wiedzą wszyscy. Firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe dokłada wszelkich starań, aby sztuczna trawa na plac zabaw również była elementem zwiększającym bezpieczeństwo. Całą ofertę firmy znajdziesz na stronie https://www.boiskaikorty.pl/trawy-na-place-zabaw.
Trawa taka składa się z dwóch warstw, które razem tworzą estetyczną i przyjazną dla dzieci przestrzeń. Trawa syntetyczna o wysokości 24 mm wraz z podkładem amortyzującym do 90 mm tworzą nawierzchnię, która minimalizuje ryzyko wystąpienia urazów w czasie upadku. PBS na zamówienie klienta wykonuje projekt obiektu, zajmuje się przewozem towaru oraz montażem nawierzchni i jej konserwacją. Dzięki temu zamawiający ma pewność, że podłoże zostanie prawidłowo przygotowane i place zabaw będą dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży.
Dzięki temu, że podkład amortyzujący przepuszcza wodę, sztuczna trawa na plac zabaw może być użytkowana przez cały rok. Produktem szczególnie polecanym na place zabaw jest trawa Juta Grass, która jest trawą czeskiego producenta.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...