Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Trawa jutagrass

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe klienci mają pewność, że proponowane im sztuczne trawy, maty przerostowe, systemy podbudowy oraz nowoczesne podkłady amortyzujące będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Trawa jutagrass proponowana jest do budowy kortów tenisowych, boisk sportowych oraz coraz popularniejszych placów zabaw.
Zdecydowanie najczęściej trawa jutagrass wybierana jest do budowy boisk do gry w piłkę nożną. Jej istotną zaletą jest niski koszt utrzymania oraz łatwość układania nawierzchni. Wyróżnia ją spośród innych traw syntetycznych długa żywotność oraz wysoka wytrzymałość. Produkt ten ma kilka wariantów kolorystycznych, które swobodnie można ze sobą łączyć. Trawy te w zależności od ich gęstości można stosować na boiska do rozgrywek ligowych, mini boiska treningowe oraz na profesjonalnych boiskach.
Nawierzchnia zachowuje cechy trawy naturalnej i pozwala na uzyskanie prawie identycznej przyczepności, zwrotności i swobodnego manewrowania piłką.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...