Katalog firm

Baas Panel

Płyty warstwowe, które są produkowane przez firmę BAAS-PANEL, są ważnymi elementami używanymi w przemyśle. Najczęściej stosuje się w konstrukcji pawilonów handlowych, hal sportowych a także mroźni lub przechowalni. BAAS-PANEL jest założycielem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA.

Płyty warstwowe

Firma Baas - Panel, którą Państwu przedstawiam zajmuje się budownictwem przemysłowym oraz chłodnictwem. W swojej ofercie posiada takie artykuły jak płyta warstwowa, drzwi chłodnicze, akcesoria i elementy montażowe. Największe zalety omawianej firmy można omówić w trzech słowach: rzetelność, profesjonalizm, szacunek do klienta.
Firma istnieje na rynku już od 1998 roku, a więc zna zarówno nieco starsze sposoby budownictwa, jak i te nowoczesne, do których zalicza się konstruowanie na bazie płyt warstwowych, których można używać do budowania wielkich pomieszczeń produkcyjnych, administracyjnych czy hal sportowych, jak i do pomieszczeń przeznaczonych na użytek własny - małych warsztacików, garaży, kiosków, budynków gospodarczych.
Zaletą płyt jest łatwa instalacja, dość niewielki koszt i mała czasochłonność. Oprócz tego są dość wytrwałe na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Firma Baas - Panel oferuje także elementy służące do instalacji automatycznego przesuwania drzwi chłodniczych, mroźniczych i gazoszczelnych.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03