Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Niespodziewana awaria pojazdu na drodze nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z firmą SOS Krzysztof Wojciechowski, wszystkie te problemy staną się jedynie miłą przygodą. Oferujemy pełną pomoc na drodze - naprawę uszkodzonego koła, dowóz paliwa, drobne naprawy, a także bezpieczne holowanie auta.

Pomoc drogowa Tuszyn

Każdy kierowca wie, jak ważna i potrzebna jest działalność pomocy drogowej. My też to wiemy i dlatego od 2005 roku świadczymy kompleksowe usługi z tego zakresu. Pomoc drogowa Tuszyn działa na terenie całego województwa łódzkiego, również na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2. Nasze usługi są profesjonalne, znamy się na swojej pracy.
Niezależnie od tego czy brałeś udział w wypadku czy po prostu zepsuł Ci się samochód, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapewniamy fachowe wsparcie. W przypadku niewielkiej awarii samochodu, wykonujemy jego naprawę na drodze, wymienimy oponę jeśli zachodzi taka potrzeba. Oferujemy również profesjonalne holowanie samochodu. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego samochodu. Możemy się pochwalić nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem.
Wciąż inwestujemy w rozwój firmy i podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu swe usługi możemy zaoferować zarówno posiadaczom samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych czy autobusów. Jeżeli więc masz problem na drodze – zadzwoń. Przyjedziemy i pomożemy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie...