Katalog firm

Safilin

Serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych, do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Safilini działa na terenie Polski od połowy lat 90. Cenimy sobie dobrą, wręcz rodzinna atmosferę w firmie. Nasi pracownicy to bardzo zaangażowani fachowcy, specjaliści najwyższej jakości w swojej dziedzinie. Jeśli pragniesz do nas dołączyć nie zwlekaj.

Przędze lniane

Szukasz firmy, której domeną jest przędzenie lnu oraz konopii? Jeżeli tak, to trafiłeś w dziesiątkę, albowiem jesteśmy prawdziwym hegemonem w tej branży. Na rynku działamy od wielu lat, a wypracowana przez nas renoma jest doceniana w całej Polsce. Firma Safilin ze Szczytna usatysfakcjonowała już tysiące klientów, a dostarczane przez nas produkty cechują się najwyższa jakością.
W naszej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy zjedli zęby na swojej pracy. Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym przemysłem, a wykonywane przez nas przędzenie lnu oraz konopii jest wykonywane za pomocą nowoczesnych urządzeń, które gwarantują otrzymanie jak najlepszego produktu. Firma Safilin na każdym kroku dba o to, by klient był usatysfakcjonowany z wykonanej przez nas pracy, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wykonać swoje zadanie. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie http://kariera.safilin.pl/.
Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pomocy, to nasza firma jest idealnym wyborem dla Ciebie, albowiem wykonywane przez nas przędzenie lnu i konopii zawsze stoi na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700