Katalog firm

Kategorie


Sanitpol

Jeśli poszukują Państwo dobrego hydraulika w Łodzi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Sanitpol. Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne takie jak inspekcja, czyszczenie i przepychanie kanalizacji, zakładanie instalacji sanitarnych i nie tylko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędne uprawnienia. Zapraszamy do kontaktu!

Podnośniki

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prywatnych i przedsiębiorstw biznesowych zainteresowanych jest różnego typu pracami na dużych wysokościach, dlatego też powstała nasza firma, która oferuje najlepsze na rynku podnośniki koszowe Łódź. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi operatorami, którzy zapewniają wysoką jakość usług i wysoki poziom bezpieczeństwa.
Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem. Jeżeli uważają Państwo, że porządne podnośniki koszowe Łódź muszą wiązać się z bardzo dużym wydatkiem, to po skorzystaniu z naszych kompleksowych usług bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie.
Nasze podnośniki doskonale sprawdzą się przede wszystkim w ogrodnictwie i sadownictwie. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepszy sprzęt na rynku do prac wysokościowych.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156