Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Chcą Państwo zlecić budowę sauny fińskiej w swoim domu? W takim razie zapraszamy na stronę firmy Saunaland. Nasza specjalność to budowa saun i łaźni parowych z wykorzystaniem najwyższej jakości szwedzkich i fińskich materiałów. Mamy 10 lat doświadczenia i duże grono zadowolonych klientów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Sauny mokre

Wybranie porządnej sauny jest bardzo trudnym zadaniem nawet dla tych osób, które bardzo dobrze się na nich znają. Z naszą pomocą wybiorą Państwo najlepszą saunę do swojego mieszkania, która będzie wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy nie tylko fachowe doradztwo przy wyborze sauny, ale również jej montaż i serwis, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Oryginalne sauny Poznań, to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które poszukują odprężenia i relaksu po bardzo ciężkim dniu w pracy. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sauny suche (fińskie), które wśród naszych klientów cieszą się największym zainteresowaniem.
Wszystkie oferowane przez nas sauny wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze elementy. Nasze oryginalne sauny wykonane są na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zawsze idealnie pasować będą do nawet bardzo nietypowego wnętrza. Jeśli masz wątpliwości co do naszej oferty saun, warto odwiedzić naszą stronę http://www.saunaland.pl/sauny-poznan.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022