Katalog firm

Saunaland

Chcą Państwo zlecić budowę sauny fińskiej w swoim domu? W takim razie zapraszamy na stronę firmy Saunaland. Nasza specjalność to budowa saun i łaźni parowych z wykorzystaniem najwyższej jakości szwedzkich i fińskich materiałów. Mamy 10 lat doświadczenia i duże grono zadowolonych klientów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Sauny na wymiar

Działająca na terenie całej Polski firma Saunaland specjalizuje się w budowie saun i łaźni parowych. Do współpracy zaprasza nie tylko właścicieli obiektów użyteczności publicznej, ale także klientów indywidualnych. Oferuje specjalistyczne doradztwo w zakresie projektu i montażu produktów, a także późniejszego ich użytkowania.
Klienci mogą zlecić wykonanie sauny mokrej, suchej lub na podczerwień, a ponadto wanny drewnianej lub łaźni parowej z mozaiki szklanej. Firma korzysta z atestowanych materiałów, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo w trakcie ich użytkowania. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami urządzeń, gwarantuje wysoką jakość wszystkich produktów, ich funkcjonalność i niepowtarzalne wzornictwo.
Saunaland świadczy ponadto usługi serwisowe, a także zapewnia dostęp do materiałów eksploatacyjnych i niezbędnych akcesoriów. Łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie, balie, sauny i inne produkty, a także dane kontaktowe i szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie http://www.saunaland.pl/sauny-warszawa.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022