Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Chcą Państwo zlecić budowę sauny fińskiej w swoim domu? W takim razie zapraszamy na stronę firmy Saunaland. Nasza specjalność to budowa saun i łaźni parowych z wykorzystaniem najwyższej jakości szwedzkich i fińskich materiałów. Mamy 10 lat doświadczenia i duże grono zadowolonych klientów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Sauny parowe

Jeżeli interesują Cię sauny Katowice, które gwarantują najwyższą jakość, zapoznanie się z naszą ofertą powinno być dla Ciebie obowiązkiem. Klienci mogą liczyć choćby na sauny suche, czy mokre. W trosce o zadowolenie klienta, firma wykorzystuje asortyment najlepszych firm z Finlandii i Szwecji. Należy przez to rozumieć zaopatrywanie się w wszelkie urządzenia, akcesoria i surowce, które są niezbędne do stworzenia sauny. Można powiedzieć, że dla naszej firmy zawsze największe znaczenie ma jakość.
Poza tym warto też, aby klienci mieli świadomość dbałości o to, aby wszystkie elementy posiadały niezbędne atesty oraz zaświadczenia będące potwierdzeniem dopuszczenia do użytku i zabudowy. Niewątpliwie ważne jest też wspieranie klientów na każdym etapie zlecenia (współpraca rozpoczyna się od montażu natomiast kończy przy serwisie i wymianie materiałów eksploatacyjnych).
Chcesz wiedzieć więcej na temat firmy? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się z naszą stroną, znajdziesz na niej wszystko to, co najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022