Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Chcą Państwo zlecić budowę sauny fińskiej w swoim domu? W takim razie zapraszamy na stronę firmy Saunaland. Nasza specjalność to budowa saun i łaźni parowych z wykorzystaniem najwyższej jakości szwedzkich i fińskich materiałów. Mamy 10 lat doświadczenia i duże grono zadowolonych klientów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Sauny suche

Firma Saunaland działa na rynku polskim już od dłuższego czasu. W trakcie lat swojej działalności zdołała rozbudować się na sieć współpracujących ze sobą oddziałów, położonych w większych miastach polskich. Między innymi firmę Saunaland można znaleźć w Łodzi oraz we Wrocławiu.
Zatem jeżeli kogoś interesują sauny Wrocław to niewątpliwie to miasto, które trzeba szybko odwiedzić. Firma Saunaland posiada bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług. Większość z nich jednak dotyczy budowy saun różnego rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracownicy firmy mogą zapewnić swoją ekspertyzę dla każdego z klientów, który zdecyduje się rozpocząć współpracę z tą firmą.
Przy wykonywaniu swoich zleceń, Saunaland zawsze wykorzystuje tylko najlepsze z możliwych materiałów, pochodzące prosto od znanych i podziwianych producentów fińskich oraz szwedzkim. W efekcie wybudowane razem z Saunaland sauny zawsze są obiektami solidnymi, trwałymi i estetycznymi. Saunaland to zatem firma, która jest gwarancją rzetelności.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022