Katalog firm

Kategorie


Securit VIP

Agencja ochrony Securit VIP zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Możecie u nas wynająć profesjonalną grupę ochroniarską, jak również skorzystać z pomocy naszego detektywa. Zajmujemy się również organizowaniem transportu luksusowymi autami. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Instalacje alarmowe

W dzisiejszych czasach niestety coraz częściej dochodzi o kradzieży i włamań, dlatego też warto postawić na sprawdzone instalacje alarmowe. Uruchomiliśmy nowoczesną agencję ochrony, która jest doskonałą propozycją nie tylko dla klientów prywatnych, ale również i dla firm. Dzięki niezawodnym instalacjom alarmowym mogą Państwo znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa i zabezpieczyć swój majątek przed złodziejami.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie instalacje alarmowe Łódź wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy profesjonalnym doradztwem. W pierwszej kolejności polecamy bezprzewodowe systemy alarmowe, które wśród naszych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowy montaż instalacji alarmowej i kompleksowy serwis.
Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dlatego też korzystając z naszych usług mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafi instalacja alarmowa z najwyższej światowej półki. Dzięki nam będą mogli Państwo spać spokojnie.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Laservis

Laservis to firma, której specjalizacją jest konserwacja i naprawa projektorów. Do tego w naszej ofercie znajduje się fachowy przegląd i naprawa drukarek. Możecie osobiście odwiedzić nasz serwis i wyj...