Katalog firm

Securit VIP

Agencja ochrony Securit VIP zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Możecie u nas wynająć profesjonalną grupę ochroniarską, jak również skorzystać z pomocy naszego detektywa. Zajmujemy się również organizowaniem transportu luksusowymi autami. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Transport osób

Jeżeli interesuje Państwa transport osób w przystępnej cenie, to jak najszybciej zapoznajcie się z ofertą Agencji Ochrony Securit-VIP. Posiadamy nowoczesne pojazdy i zatrudniamy najlepszych kierowców w Łodzi, dzięki czemu mogą Państwo zawsze liczyć na bezpieczny, komfortowy i szybki transport osób.
Wszystkie nasze samochody są systematycznie serwisowane, dlatego też nie muszą obawiać się Państwo kolizji na drodze i przestoju spowodowanego awariom. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja pasażerów, dlatego też staramy się zapewnić im najlepsze warunki podczas jazdy. W naszych autach mogą Państwo liczyć nie tylko na dostęp do szybkiego Internetu, ale również na profesjonalny odtwarzacz DVD.
Profesjonalny transport osób to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą wziąć udział w konferencji i potrzebują pewnego transportu większych grup biznesowych. Jako lider w branży transportowej zapewniamy także konkurencyjne ceny i miłą obsługę. Więcej informacji w naszej ofercie na stronie http://www.securitas-vip.pl/transport-osob.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Laservis

Laservis to firma, której specjalizacją jest konserwacja i naprawa projektorów. Do tego w naszej ofercie znajduje się fachowy przegląd i naprawa drukarek. Możecie osobiście odwiedzić nasz serwis i wyj...