Katalog firm

Kategorie


Securit VIP

Agencja ochrony Securit VIP zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Możecie u nas wynająć profesjonalną grupę ochroniarską, jak również skorzystać z pomocy naszego detektywa. Zajmujemy się również organizowaniem transportu luksusowymi autami. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Usługi detektywistyczne

Securit VIP zaprasza do skorzystania ze swoich usług. W naszej firmie znajduje się biuro detektywistyczne Łódź dla wszystkich osób, którym potrzebne jest rozwiązanie jakiejś zagadki. Współpracując z nami macie pewność, że macie do czynienia z najlepszymi specjalistami, którzy zawsze Wam pomogą, nawet jeżeli sprawa wydaje się niemożliwa.
Jeżeli wahacie się, czy zatrudnić prywatnego detektywa na swoje usługi, to zapraszamy na pierwsze spotkanie z naszymi ludźmi. Po nim sami podejmiecie decyzje, czy chcecie z nami dalej współpracować, czy jednak nie. Czasem jednak taka współpraca jest o wiele bardziej opłacalna, niż ciągłe życie w niepewności, dlatego poważnie musicie to przemyśleć.
Zajmujemy się najróżniejszymi sprawami. Począwszy od zdrad małżeńskich/partnerskich, po sprawy, które wiążą się z zapewnieniem komuś bezpieczeństwa. Działamy dyskretnie i po cichu, tak aby nikt nie dowiedział się, że ma prywatnego detektywa "na ogonie". Mamy nadzieje, że nam zaufacie i będziecie chcieli nam powierzyć swoją sprawę.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Laservis

Laservis to firma, której specjalizacją jest konserwacja i naprawa projektorów. Do tego w naszej ofercie znajduje się fachowy przegląd i naprawa drukarek. Możecie osobiście odwiedzić nasz serwis i wyj...