Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niespodziewana awaria pojazdu na drodze nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z firmą SOS Krzysztof Wojciechowski, wszystkie te problemy staną się jedynie miłą przygodą. Oferujemy pełną pomoc na drodze - naprawę uszkodzonego koła, dowóz paliwa, drobne naprawy, a także bezpieczne holowanie auta.

Pomoc drogowa w Kole

Bardzo profesjonalna, działa niezwykle szybko, można na nią liczyć w dosłownie każdej sytuacji... To tylko kilka spośród opinii, jakie naszej pomocy drogowej wystawiają nasi klienci. Jak Państwo widzą, otrzymujemy same pochwały. Nie wzięło się to jednak z niczego.
Na swoją markę nasza pomoc drogowa Koło pracuje bowiem już od 1995 roku. W tym czasie motoryzacja wykonała ogromny skok jakościowy, ale jedno się nie zmieniło: nasz profesjonalizm. Dlatego wciąż, tak jak ponad dwie dekady temu, dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Ci mogą na nas liczyć w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Jesteśmy do ich dyspozycji przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nigdy przecież nie wiadomo, kiedy na drodze zdarzy się jakieś nieszczęście. Z nami jednak szybko uda się zminimalizować jego konsekwencje.
Z czystym sumieniem polecamy więc Państwu ofertę naszej pomocy drogowej. Więcej na jej temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pomocdrogowa-a1-a2.pl.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie...