Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa proekologicznego. Dzięki wykorzystaniu technologii takich, jak kolektory słoneczne czy rekuperatory firma Eko Sowa sprawi, że Twój dom stanie się bardziej oszczędny, a przy okazji nie będzie wpływał negatywnie na środowisko.

Montaż klimatyzacji

Nasze przedsiębiorstwo od ponad 10 lat zajmuje się kompleksową realizacją instalacji. Służymy profesjonalnym doradztwem, tworzymy projekt, wykonujemy instalację ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, wentylacyjną. W naszej ofercie znajdują się kolektory słoneczne, piece, odkurzacze centralne, rekuperatory.
Zajmujemy się również montażem klimatyzacji. Klimatyzacja to usługa adresowana nie tylko do firm i instytucji. Coraz więcej osób jest bowiem zainteresowanych montażem klimatyzacji we własnym domu lub mieszkaniu. Przyczyną tego są upalne, duszne lata, z którymi zmagamy się w naszym kraju od lat. Klimatyzacja Łódź jest wskazana nie tylko po to, by podnieść komfort codziennego życia latem, ale również jest polecana osobom, które mają problem z nadciśnieniem tętniczym lub innymi schorzeniami układu krążenia.
Do tego w klimatyzowanym mieszkaniu lepiej się śpi i odpoczywa. Oprócz wymienionych usług nasza firma zajmuje się również docieplaniem poddaszy za pomocą wdmuchiwania granulowanej celulozy.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima została założona w roku 2007 zajmując projektowaniem, montażem oraz konserwacją instalacji elektrycznych. Doświadczenie zdobywane na szkoleniach i przede wszystkim w praktyce pozwoliło w...