Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Serdecznie zapraszamy do ST Rentcar - miejsce, gdzie w bardzo szybki sposób będziecie mogli wypożyczyć samochód dla siebie lub dla innych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm. U nas wypożyczycie dobre pojazdy osobowe w najlepszej cenie na rynku.

Auto zastępcze

Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w Łodzi i posiada szeroki wybór aut, które są do dyspozycji naszych klientów. Wyróżniamy się przede wszystkim tym, że nie pobieramy opłaty wstępnej i wynajęcie u nas samochodu nie wiąże się z czasochłonnymi formalnościami. Cenimy sobie proste zasady współpracy i wiemy, że dla naszych klientów czas również ma duże znaczenie.
U nas możesz wypożyczyć samochód każdego dnia. Jeśli potrzebujesz auto zastępcze Łódź, to z całą pewnością znajdziesz u nas odpowiedni model. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb naszych klientów, więc jesteśmy przekonani, że będziemy wstanie spełnić Twoje oczekiwania.
W naszej wypożyczalni wynajmiesz samochód po atrakcyjnych cenach. Jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy, to jesteśmy wstanie zaoferować Tobie zniżki. Przekonaj się, że warto z nami współpracować i wynajmij samochód, który będzie się prowadzić z przyjemnością. Dbamy o komfort naszych klientów, więc oferujemy auta, które nie tylko są sprawne technicznie, ale również wygodne.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800