Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Serdecznie zapraszamy do ST Rentcar - miejsce, gdzie w bardzo szybki sposób będziecie mogli wypożyczyć samochód dla siebie lub dla innych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm. U nas wypożyczycie dobre pojazdy osobowe w najlepszej cenie na rynku.

Holowanie samochodów

Zlokalizowana w Łodzi wypożyczalnia samochodów ST Rentcar to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Obsługuje klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski. Dysponuje bogatą i zróżnicowaną flotą pojazdów na wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy. Całą ofertę uzyskasz odwiedzając stronę https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Oprócz ekonomicznych modeli miejskich z różnych klas proponuje kombi, busy, van-y i limuzyny. Wszystkie samochody są w pełni sprawne i czyste. Szeroki zakres usług obejmuje udostępnienie auta zastępczego z OC sprawcy i wiele więcej. Posiadając lawetę dostosowaną do transportu pojazdów po kolizjach, oferuje profesjonalne holowanie samochodów osobowych i dostawczych. Zatrudniając doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, zapewnia szybką i fachową pomoc drogową.
Klienci mogą liczyć na elastyczne podejście i indywidualną wycenę usługi. Oferując holowanie, ST Rencar świadczy usługi dodatkowe takie jak wymiana koła czy awaryjne odpalanie. Zapewnia całodobową obsługę, konkurencyjne ceny, a także brak kosztów dodatkowych i limitu kilometrów.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800