Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Serdecznie zapraszamy do ST Rentcar - miejsce, gdzie w bardzo szybki sposób będziecie mogli wypożyczyć samochód dla siebie lub dla innych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm. U nas wypożyczycie dobre pojazdy osobowe w najlepszej cenie na rynku.

Laweta

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na drodze i nie masz możliwości jechać nim dalej? Potrzebna jest Tobie laweta Łódź, więc szukasz firmy, która szybko przyjedzie po Twój samochód i zaoferuje Tobie atrakcyjną cenę? Nasza firma jest wstanie zaoferować szybką pomoc oraz konkurencyjne ceny. Jeśli nie wierzysz, to zadzwoń do nas i sam się przekonaj, że warto skorzystać właśnie z naszej lawety.
Profesjonalnie i szybko zajmiemy się holowaniem Twojego samochodu. Jeśli potrzebujesz możemy również wypożyczyć Tobie auto zastępcze, z którego będziesz mógł korzystać dopóki Twój samochód nie zostanie naprawiony.
Nasza firma powstała po to, żeby pomagać kierowcom w takich sytuacjach. Wiemy, że niespodziewana awaria auta bądź wypadek może pokrzyżować wszystkie plany. Dlatego działamy szybko i oferujemy naszym klientom szeroki wybór samochodów na wynajem. Pomożemy Tobie w każdej sytuacji. Przyjedziemy z lawetą i zabierzemy Twoje auto, a w zamian możemy dać inne. Nie szukaj już innej firmy i skontaktuj się z nami!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800