Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Serdecznie zapraszamy do ST Rentcar - miejsce, gdzie w bardzo szybki sposób będziecie mogli wypożyczyć samochód dla siebie lub dla innych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm. U nas wypożyczycie dobre pojazdy osobowe w najlepszej cenie na rynku.

Wynajem aut osobowych

W każdej chwili mogą pojawić się problemy z samochodem. Jednakże swobodny dostęp do auta na co dzień wciąż pozostaje koniecznością, której nie da się uniknąć. Dlatego też wypożyczalnie samochodów nigdy nie mogą narzekać na brak klientów. Niewiele z nich jednak oferuje swoim klientom tak korzystne warunki współpracy co wypożyczalnia aut Łódź ST Rentcar.
Jest to firma działająca ze swojej siedziby w Łodzi, która od wielu lat starannie rozwija swoją działalność. Między innymi dokonuje tego poprzez poszerzanie floty dostępnych do wypożyczenia samochodów. Znaleźć tam można świetne samochody w idealnym stanie technicznym, które są gotowe do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na parę tygodni.
Koszt takiego wynajmu zależy od wybranego samochodu oraz okresu na jaki wypożycza się auto. Szczegóły zawsze można omówić z pracownikami wypożyczalni, którzy z chęcią doradzą i pomogą każdemu z klientów. Satysfakcja klienta to podstawa w działaniu wypożyczalni ST Rentcar. Jest to zatem idealne miejsce aby wypożyczyć samochód.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800