Katalog firm

ST Rentcar

Serdecznie zapraszamy do ST Rentcar - miejsce, gdzie w bardzo szybki sposób będziecie mogli wypożyczyć samochód dla siebie lub dla innych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm. U nas wypożyczycie dobre pojazdy osobowe w najlepszej cenie na rynku.

Wynajem samochodów

Korzystną opcją dla każdego kierowcy jest wynajem samochodów Łódź, który musiał oddać swoje auto do warsztatu na naprawę. Jest to także dobre rozwiązanie gdy ktoś przyjeżdża z innego miasta i woli korzystać z auta zamiast poruszać się komunikacją miejską. Właśnie dla takich klientów swoją ofertę kieruje firma ST Rentcar. Jest to firma, która działa w roli wypożyczalni samochodów. Jej siedziba jest w Łodzi i jest powszechnie uznawana za jedną z najtańszych wypożyczalni tego typu jaką można znaleźć w tym mieście.
ST Rentcar zapewnia szeroki wybór jeżeli chodzi o marki i modele samochodów do wypożyczenia. Ich stan techniczny jest potwierdzony regularnymi testami u mechanika. Cena za wynajem samochodów w ST Rentcar zależy w dużej mierze od tego jaki samochód ktoś będzie chciał wynająć oraz na jak długo.
Pracownicy wypożyczalni zawsze pomogą jeżeli ktoś będzie potrzebował porady podczas dokonywania swojego wyboru. ST Rentcar jest zatem idealnym miejscem aby wynająć samochód podczas pobytu w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800