Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna, zapoznaj się z naszą ofertą. Mowa na temat działalności specjalizującej się w kompleksowych obsługach gospodarczych dla polskich i zagranicznych podmiotów. Wszyscy klienci mają pewność indywidualnego podejścia, co skutkuje skutecznym reprezentowaniem interesów.

Sprawy o alimenty

Pieniądze na dzieci, czyli alimenty stanowią jeden z najbardziej burzliwych tematów w naszym kraju. Dzieje się tak po części dlatego, że wiele osób - niezależnie kobiety oraz mężczyźni - powinni płacić takie pieniądze, jednak unikają tego obowiązku. Warto jednak zawsze walczyć o to, co należy się naszym niepełnoletnim oraz uczącym się pociechom.
Oboje Rodziców ma obowiązek łożenia na dziecko, niezależnie od tego, czy są razem, czy już nie żyją ze sobą. Dlatego jako adwokat alimenty Łódź zapraszam do siebie wszystkie osoby, które chcą zawalczyć o pieniądze na swoje pociechy. Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji finansowej pomogę Wam zawalczyć przed Sądem o to, co się dzieciom należy. Pomagam również w sprawach podniesienia dotychczasowych alimentów.
Z moich usług mogą korzystać również osoby, które nie mogą płacić wymaganej dotąd kwoty. Warto skorzystać z usług mojej kancelarii, ponieważ posiadam odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie na sali sądowej. Przekonajcie się, że działam skutecznie i szybko.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi,...

Adwokat Nawocki

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawockiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą oni liczyć na fachową poradę z takich d...