Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna, zapoznaj się z naszą ofertą. Mowa na temat działalności specjalizującej się w kompleksowych obsługach gospodarczych dla polskich i zagranicznych podmiotów. Wszyscy klienci mają pewność indywidualnego podejścia, co skutkuje skutecznym reprezentowaniem interesów.

Sprawy rozwodowe

Rozwód nie jest niczym miły. Chyba nikt nie spodziewa się, że przyjdzie taka pora, że trzeba będzie powiedzieć stop i przerwać swoje małżeństwo, aby nawzajem już się nie męczyć. Bywają jednak takie chwile i dlatego w tym momencie warto liczyć na pomoc profesjonalnych prawników, którzy pomogą Wam przeprowadzić całą sprawę rozwodową.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Justyna Szondelmajer prowadzi kancelarię, gdzie wszystkie osoby, które chcą wnieść sprawę rozwodową zawsze mogą się zgłaszać. Mamy nadzieje, że dzięki nam rozwody będą łatwiejsze i szybsze, aby nikt nie musiał się długo męczyć. Do współpracy zapraszamy również osoby, które otrzymały pisma rozwodowe i w odpowiedni sposób chcą przygotować się do czekającej ich batalii.
Z nami na pewno się to uda, a postaramy się zawalczyć o jak najbardziej korzystny wyrok sądu dla Was. Po zapoznaniu się z całą sprawą podamy Wam cenę za nasze usługi, jednak nie musicie obawiać się wielkiej kwoty. Będzie nam bardzo miło, jeżeli to nam zaufacie. Więcej informacji dotyczących prowadzenia spraw rozwodowych oraz pełny zakres usług naszej kancelarii w tym temacie prezentuje strona http://www.lodz-radcaprawny.pl/index.php/uslugi/rozwody.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi,...

Adwokat Nawocki

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawockiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą oni liczyć na fachową poradę z takich d...