Katalog firm

Woodstock

Nasza firma oferuje Wam szeroki zakres usług: sprzedaż sprzętów do obróbki drewna nowych lub używanych, serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawę brzeszczotów. Na region olsztyński jesteśmy jedynymi przedstawicielami firmy Wood-Mizer Industries. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania w zakresie wstępnej obróbki drewna.

Traki taśmowe

Strona internetowa jednej z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku obróbki drewna firm, która od lat świadczy usługi w branży. Jej głównym produktem jest trak taśmowy, służący właśnie do wstępnej obróbki drewna - nie tylko oferuje usługi z nim związane (a zatem obróbkę samą w sobie), ale także jest jednym z niewielu punktów serwisowych oraz magazynów części zamiennych w całej Europie.
Na stronie internetowej firmy można pozyskać informacje na temat dokładnej olsztyńskiej lokalizacji firmy, jak również dowiedzieć się nieco więcej na temat maszyn do obróbki drewna oraz części, z których się one stawiają. Odnaleźć się tu mogą zarówno osoby jeszcze raczkujące w branży, jak i Ci, którzy co-nieco już wiedzą na jej temat. Jednym z centralnych punktów strony jest wbudowany w nią sklep, w którym można zakupić produkty dokładnie opisywane w pozostałych działach, czy też pozyskać jeszcze więcej najbardziej szczegółowych informacji na ich temat, zazwyczaj w prostej i przystępnej dla oka formie.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25