Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi, wspierając ich w działaniu zgodnie z literą prawa. Zawsze dążymy do uzyskania najlepszego wyroku dla klienta.

Prawo nieruchomościowe

Kancelaria adwokacka, której specjalnością jest między innymi prawo z zakresu adwokat nieruchomości Łódź, oferuje szeroki zakres usług dla osób prywatnych, instytucji, firm budowlanych i deweloperskich.
Doświadczeni adwokaci sporządzają wszelkiego rodzaju umowy dotyczące kupna, sprzedaży, oraz wynajmu domów, lokali mieszkalnych i użytkowych. Kancelaria jest pomocna przy ustalaniu stanu prawnego nieruchomości oraz reprezentuje klientów w różnych sprawach spornych i odszkodowawczych. Rozwiązywane są problemy, których dotyczy prawo z zakresu nieruchomości, jak również prawo budowlane, administracyjne i cywilne.
Dzięki tak szerokiemu zakresowi kompetencji, klienci mogą korzystać z pomocy kancelarii w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę i innego typu decyzji administracyjnych, organizowaniu przetargów, lub odwoływaniu się od nałożonych kar umownych. Prowadzone jest także profesjonalne doradztwo, umożliwiające lepsze rozumienie i prawidłowe stosowanie prawnych przepisów. W ofercie jest również kompleksowa obsługa prawna inwestorów i wykonawców, podczas całego procesu budowy.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Migus

Jeżeli potrzebna jest pomoc adwokata, to może czas zapoznać się z ofertą, jaką ma Kancelaria Migus? Zainteresowani mogą być pewni szeroko pojętej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych. Warte zapa...