Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi, wspierając ich w działaniu zgodnie z literą prawa. Zawsze dążymy do uzyskania najlepszego wyroku dla klienta.

Sprawy spadkowe

Sprawy spadkowe bardzo często są wyjątkowo skomplikowane. Tak się dzieje, szczególnie gdy osoby powołane do dziedziczenia nie zgadzają się ze sobą. Jeśli przepisy związane z dziedziczeniem są Wam obce a musicie przyjąć lub odrzucić spadek, zapraszamy serdecznie do współpracy z nasza kancelarią. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie https://wf-adwokaci.pl/prawo-spadkowe/.
Działamy zarówno w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku jak i w sprawach o dział spadku, które często są dużo trudniejsze. Jeśli macie Państwo świadomość, że zmarły pozostawił po sobie długi, pomagamy także w sprawach o odrzucenie spadku. Uczestniczymy na każdym etapie postępowania, zarówno reprezentując Was przed sądem jak i - na przykład - uczestnicząc w wizjach lokalnych wykonywanych na zlecenie sądu przez biegłego sądowego.
Sporządzamy pisma procesowe, jeśli trzeba to również pisma do innych spadkobierców. Robimy wszystko by postępowanie spadkowe zakończyło się szybko i korzystnie. Zapewniamy bardzo przyjazną atmosferę współpracy i niskie koszty. Jesteśmy pewni, że współpracę z nami ocenicie Państwo bardzo pozytywnie.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna, zapoznaj się z naszą ofertą. Mowa na temat działalności specjalizującej się w kompleksowych obsługach gospodarczych dla polskich i zagranicznych podmiotów. Wsz...

Adwokat Nawocki

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawockiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą oni liczyć na fachową poradę z takich d...