Katalog firm

Kategorie


VolvoPro

Specjalizacją niezależnego serwisu VolvoPro są auta renomowanej szwedzkiej marki, co pozwala zaoferować użytkownikom tych pojazdów usługi o najwyższej jakości. Zespół stawia na indywidualne podejście do klienta, służąc pomocą i radą na każdym etapie serwisowania pojazdu. Firma zapewnia kompleksową obsługę mechaniczną, zarówno proste naprawy, jak i diagnozy i naprawy elektroniczne.

Serwis samochodowy

W VolvoPro rozumiemy, że chcesz wyjść poza przeciętność, jeśli chodzi o dbanie o swój pojazd. Właśnie dlatego, w przypadku wszystkich potrzeb związanych z serwisem i naprawą samochodów, oferujemy znacznie więcej niż tylko standardowy warsztat. Z nami zyskujesz dostęp do specjalistycznych usług dostosowanych do Twoich unikalnych potrzeb! Nasz serwis volvo Olsztyn posiada wieloletnie doświadczenie.
VolvoPro w Olsztynie z dumą świadczy nasze specjalistyczne usługi w zakresie konserwacji klimatyzacji, modernizacji samochodów, chiptuningu i elektromechaniki samochodowej. Dzięki naszemu zespołowi certyfikowanych specjalistów i najnowocześniejszemu sprzętowi, nasze usługi serwisowe i naprawy wykraczają poza typowy warsztat samochodowy. Dzięki naszemu połączeniu spersonalizowanej uwagi, najnowocześniejszej technologii i konkurencyjnych cen, jest tylko jeden wybór dla wszystkich potrzeb związanych z serwisem i naprawą samochodów.
Gwarantujemy, że opuścisz nasz warsztat z doskonałymi rozwiązaniami motoryzacyjnymi w bezkonkurencyjnej cenie. Już dziś przywróć swój samochód do szczytowej formy z VolvoPro i ciesz się specjalistyczną dbałością o szczegóły oraz wyjątkową wartością, na którą zasługujesz!

Kontakt

Ulica: Ostrzeszewo 70

Kod: 10-687

Miejscowość: Olsztyn

http://volvopro.com.pl/

E-mail: esieruta@o2.pl

Tel.: 504689723