Katalog firm

VolvoPro

Specjalizacją niezależnego serwisu VolvoPro są auta renomowanej szwedzkiej marki, co pozwala zaoferować użytkownikom tych pojazdów usługi o najwyższej jakości. Zespół stawia na indywidualne podejście do klienta, służąc pomocą i radą na każdym etapie serwisowania pojazdu. Firma zapewnia kompleksową obsługę mechaniczną, zarówno proste naprawy, jak i diagnozy i naprawy elektroniczne.

Klimatyzacja samochodowa

Wysokie letnie temperatury mogą być trudne do zniesienia, zwłaszcza gdy utkniesz w zatłoczonym samochodzie bez działającej klimatyzacji. Ale nie panikuj - warsztat samochodowy VolvoPro w Olsztynie jest tutaj, aby pomóc! Nasz zaawansowany serwis auto klima Olsztyn sprawi, że klimatyzacja zacznie działać w mgnieniu oka.
W VolvoPro specjalizujemy się we wszystkich obszarach klimatyzacji samochodowej, niezależnie od tego, czy potrzebujesz osuszania i ozonowania, czy po prostu chcesz napełnić klimatyzację czynnikiem chłodniczym. Po wykonaniu pełnego przeglądu układu klimatyzacji nie będziesz już musiał martwić się, że skończysz z pojazdem, który bardziej przypomina piekarnik, gdy tylko wyjdzie słońce! Wystąpienie usterki w układzie klimatyzacji jest nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne - dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszego serwisu klimatyzacji samochodowej.
Pozwól VolvoPro przywrócić klimatyzację Twojego samochodu do idealnego stanu! Nasi doświadczeni technicy korzystają z najnowszych technologii i wysokiej jakości produktów, aby zapewnić najlepszą naprawę i serwis. Nasz przyjazny personel jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i zarezerwować wizytę. Upewnij się, że Ty i Twoi pasażerowie pozostaniecie chłodni w gorące letnie dni i zarezerwuj serwis klimatyzacji już teraz!

Kontakt

Ulica: Ostrzeszewo 70

Kod: 10-687

Miejscowość: Olsztyn

http://volvopro.com.pl/

E-mail: esieruta@o2.pl

Tel.: 504689723