Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Juta producent

PBS Polskie Budownictwo Sportowe specjalizuje się w wykonywaniu projektów, montaży oraz serwisowaniu sztucznych nawierzchni wykorzystywanych do boisk sportowych, wielofunkcyjnych bądź placów zabaw. Najpopularniejszym produktem na boiska wielofunkcyjne jest sztuczna trawa juta producent.
Jest to trawa nadają się do wykorzystania na boiska piłkarskie oraz jako element dekoracyjny. juta producent czeskiej trawy zajmuje się produkcją wszystkich komponentów trawy syntetycznej i dzięki temu jest ona jest nie tylko wysokiej jakości, ale także w atrakcyjnej cenie. Wszystkie rodzaje trawy posiadają wymagane certyfikaty i jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Trawa występuje w kilku wariantach kolorystycznych i jest odporna na promieniowanie UV.
Nawierzchnia boiska doskonale sprawdzi się zarówno na meczach profesjonalnych, jak i na boiskach treningowych. Wytrzymała nawierzchnia zapewnia warunku prawie identyczne jak w czasie gry na trawie naturalnej. Zarówno rotacja piłki, jak i komfort poruszania się zawodników nie odbiegają od warunków naturalnych.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...