Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Sztuczna trawa na boisko wielofunkcyjne

Z boiska wielofunkcyjnego mogą korzystać zarówno dzieci, jak i osoby profesjonalnie zajmujące się sportem. Wiele jednak zależy od tego, jak dane boisko zostało zbudowane. Szukając najlepszego wykonawcy do tego typu inwestycji, warto jest zapoznać się z ofertą firmy Polskie Budownictwo Sportowe (PBS).
Na swoim koncie firma ta ma już wiele udanych realizacji na budowę boisk różnego rodzaju. Nasza sztuczna trawa na boisko wielofunkcyjne, jaką poleca PBS, jest wykonana z myślą o jakości i wytrzymałości. Dlatego też jest to rozwiązanie na wiele lat, ponieważ trawa ta bez problemu przetrwa nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu.
PBS stara się zapewnić, że jej klienci zawsze są zadowoleni z tego, jak wygląda boisko lub innych obiekt sportowy po zakończeniu jego budowy. Dlatego też podczas swojej pracy stawiają na precyzję i dokładność, jednocześnie zawsze pamiętając o wyznaczonym terminie realizacji całości. Wszystko to sprawia, że PBS jest firmą, której każdy klient na pewno powinien zaufać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...