Katalog firm

Kategorie


M-System

M-system to firma, która zapewni nam alarmy, które w szybki sposób ostrzegą nas przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Nie chodzi nam tylko i wyłącznie o złodziei. W swojej ofercie posiadamy doskonałe systemy ochrony przeciwpożarowej, które posiadają doskonałe czujniki dymu. Warto zakupić u nas taki sprzęt.

Depozytor kluczy

Klucze do mieszkania to przedmioty nad którymi należy roztoczyć szczególną opiekę. Są małe i łatwe do zgubienia. Ponadto ich zdobycie pozostaje celem większości złodziei marzących o obrabowaniu czyjegoś domu. Niestety wraz z liczbą domowników zwiększa się liczba kluczy co zwiększa prawdopodobieństwo zgubienia którejś pary.
Dlatego strona internetowa http://msystem.net.pl/depozytor-kluczy/ oferuje możliwość zakupienia zwanego depozytorem kluczy. W rzeczywistości jest to system, który oznacza wszystkie klucze, a następnie monitoruje drogę, którą przebywają one w ciągu doby. Zapisuje też, kto pobrał klucze i uniemożliwia zrobienie tego niewłaściwym osobom. Depozytor kluczy znacząco zwiększa bezpieczeństwo każdej rodziny, a ponadto pozwala szybko reagować na wszystkie nieprzewidziane wydarzenia.
W przypadku kradzieży posiadacz takiego sprzętu szybko zostaje poinformowany i ostrzeżony o zajściu. Niektóre depozytory mają też system alarmowy, który podnosi larum, gdy ktoś próbuje otworzyć zamek kluczem, który nie znajduje się w bazie danych.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399