Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Bawełna drukowana

Wyroby bawełniane królują w naszych domach i szafach od pokoleń. Dlaczego? Bawełna przed obróbką przypomina miękką watę, do której chcemy się przytulić. Ten naturalny, pozyskiwany z rośliny, uniwersalny materiał cieszy się niesłabnącą popularnością. Powstają z niego materiały użytkowe, np. torby na zakupy, odzież każdego rodzaju, pościele, ręczniki i wiele innych.
Bawełna świetnie znosi pranie i prasowanie, nawet w wysokich temperaturach. Jest również przewiewna, bardzo wytrzymała i wprost idealna dla alergików. Jakość użytkowania, wytrzymałość i różnobarwne wzory to cechy, którymi wyróżnia się bawełna drukowana. Idealnie sprawdzi się jako materiał do szycia ubrań dla dorosłych i dzieci, dodatków, pościeli, toreb na zakupy, obrusów czy zasłon.
Producent ADM oferuje bogaty wybór dzianin i tkanin drukowanych dla odbiorców hurtowych i detalicznych w konkurencyjnych cenach. Wysoka jakość nadruku powoduje, że barwy nie płowieją i nie ścierają się. Sprawdź pełną ofertę na stronie https://adm-dzianiny.pl/bawelna-drukowana/.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...