Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianiny welurowe

ADM to pochodzący z Polski producent dzianin, skupiony wyłącznie na produkowaniu różnych odmian tkanin. Oferta firmy składa się z wyrobów naturalnych oraz bardziej sztucznych. Docelowo poszczególne tkaniny mogą posłużyć do tworzenia funkcjonalnych i ładnych elementów garderoby, takich jak piżamy, koszulki, spodnie i sukienki, ale też i różnych akcesoriów, czapek, szalików, pościeli czy nawet obuwia.
Docelowo dzianiny welurowe Łódź ADM produkowane są z myślą o galanterii oraz branży obuwniczej. Osiągnięta w nich jakość, wynikającą z wysokiej odporności na ścieranie się materiału oraz gniecenie się, pozwala przygotować wysokogatunkowe obicia na meble oraz obicia na inne elementy wnętrz, trafiające do domów, obiektów firmowych, restauracji czy jeszcze innych lokali usługowych.
Dzianiny welurowe ADM wykorzystywane są także przez klientów indywidualnych. W ramach zamówień detalicznych pozyskuje się je głównie w celu przygotowania ładnych zasłon bądź poszewek na poduszki, które jak najbardziej można uszyć sobie samemu, gdy dysponuje się dobrą dzianiną.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...