Katalog firm

ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianiny interlock

Jako firma zajmująca się wyłącznie produkcją i sprzedażą dzianin oraz tkanin dostarczamy naszym klientom mocno zróżnicowane rozwiązania, cały czas wprowadzając do nich nowe opcje - czy to nowe wersje materiałów, czy to nasze znane już dzianiny, tyle że w innych wariantach kolorystycznych albo z innym ciekawszym wzorem. Wiemy, co w modzie piszczy i potrafimy to połączyć z wysoką jakością wykonania. Jednym z efektów tego trybu pracy są nasze dzianiny interlock Łódź, którym na rynku materiałów udało się już zasłynąć.
Dostosowujemy ofertę do potrzeb klientów, bo przede wszystkim zwracamy uwagę na te potrzeby i w oparciu o nie przygotowujemy nowe produkty. Niektóre nasze dzianiny interlock mają odważne mocne kolory i zawadiacki wizerunek, podczas gdy inne są już spokojniejsze i delikatniejsze, gdyż przygotowujemy je równie często z materiałów gładkich o stonowanych kolorach.
Współpracujemy z ekstrawaganckimi wizjonerami, projektantami o tradycyjnym podejściu do mody oraz dużymi firmami produkującymi odzież. Chętnie sprzedajemy też dzianiny w mniejszych ilościach, wyłącznie na użytek własny klienta.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...