Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obiektu, aż po montaż nawierzchni i prace konserwacyjne. Dysponuje szeroką ofertą sztucznych traw i podkładów amortyzujących na boiska.

Maty przerostowe producent

Maty przerostowe to jedna z najlepszych nawierzchni jaką można wybrać podczas budowania nowego placu zabaw. Jest to gruby i gumowy materiał, który charakteryzuje się sprężystością, jaka może uratować wiele dzieci przed niebezpiecznymi wypadkami podczas zabawy. Oprócz tego dobre maty są w pełni ekologicznym wyborem. Firma PBS, czyli Polskie Budownictwo Sportowe, jest znana przede wszystkim z tego że kładzie nawierzchnie na obiekty sportowe oraz place zabaw. Jest to jednak także producent dobrych mat przerostowych.
Gdy zaś chodzi o wysokiej jakości maty przerostowe producent musi dbać o to, aby wykonywać je z najlepszych materiałów. Firma PBS stawia zatem na naturalną gumę, która nie emituje chloru i pochodnych mu związków. Staranny montaż wykonywany przez pracowników PBS zapewnia, że maty przerostowe od tej firmy przetrwają na placu zabaw przez bardzo wiele lat. Korzystne ceny za maty oraz ich montaż to dodatkowy plus, który sprawia że firma PBS cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród polskich klientów.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem natura...