Katalog firm

ARM

Firma ARM oferuje wszelkiego rodzaju usługi budowlane w zakresie montażu drzwi, okien czy innych produktów niezbędnych w każdym domu czy mieszkaniu. Wykonywane przez nas usugi świadczymy na najwyższym poziomie oraz w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się kompleksowym remontem, to zapraszamy do kontaktu.

Nawiewniki

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem drzwi, okien oraz parapetów. W bogatej ofercie znajdują się wszystkie typy ram okiennych oraz okna dwu- i trój-szybowe o wysokiej skuteczności utrzymania ciepła. Nawiewniki Elbląg to nasz znak firmowy, służą one zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach.
Zabezpieczają przed ryzykiem wystąpienia zatrucia czadem czy nadmierną wilgocią. Zajmujemy się montażem nawiewników Standard (dla ram aluminiowy, drewnianych i PCV) i Slimline (tylko dla ram PCV). Wszystkie nawiewniki spełniają wymagania jakościowe i posiadają normę ISO 9001. Modele dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można łatwo dopasować je do okien i wnętrza. Naszą ofertę uzupełniają również artykuły takie jak: rolety i żaluzje. W obsłudze klienta stawiamy na uczciwość a w doborze towarów na wysoką jakość.
Gwarantujemy szeroką gamę produktów i fachową obsługę. Wykonujemy drobne prace serwisowe, takie jak regulacja uszczelek i okuć już zamontowanych okien.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283