Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Naprawa ciężarówek

Transport wielkogabarytowy jest bardzo ważny i przynosi zysk. Jeżeli działasz w tej branży, to wiesz, że każda awaria ciężarówka naraża Twoją firmę na stratę. Dlatego tak ważna jest profesjonalna naprawa ciężarówek, która zapewni Twojej flocie bezpieczny dojazd na czas.
Samochody ciężarowe jeżdżą często po drogach Europy Zachodniej. Jeżeli awaria zdarzy się poza granicami naszego kraju, to może ona kosztować wiele właściciela firmy. Serwisy zachodnie są bowiem znacznie droższe od serwisów, które funkcjonują w naszym kraju.
Nasza firma znalazła jednak rozwiązanie. Oferujemy naszym klientom profesjonalny i szybki mobilny serwis, który dojedzie w każde miejsce. Pomożemy Tobie nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy Zachodniej. Nasi mobili mechanicy rozmieszczeni są w wielu krajach i dzięki temu możemy zaoferować szybką pomoc. Nieważne w jakim miejscu znajduje się ciężarówka, która wymaga naprawy. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my przyjedziemy i ją naprawimy. Przekonaj się sam, iż warto z nami nawiązać współpracę.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922